امن سازی شبکه و زیر ساخت

سرورها، مركز اطلاعات و پردازش روي شبكه هستند که بر روی بستر شبکه قرار می گیرند و از طرف دیگر ارتباط مناسب بین سرورها با مجموعه شبكه امري اجتناب ناپذير است. لذا برای اینکه کلیه فعالیت های IT در فضای شرکت در کمال صحت، حفظ محرمانگی و دسترس پذیری صورت بگیرد، باید قبل از هر چیز بستری که تمام سیستم ها اعم از سرور ها و کلاینت ها قرار است بر روی آن قرار داشته باشند ، ایمن باشد و تنها در صورت فراهم ساختن زیرساخت های امن ، امکان کسب و کار موفق در فضای IT فراهم خواهد بود.

اما قابل توجه این است که، اگر چه امن سازی زیرساخت از مهمترین ها ی الزامات امنیتی است ولی تمام امنیت از این طریق برقرار نمی گردد و در حوزه های مختلف از قبیل نرم افزار، نیروی انسانی، سرویس های فعال و .... باید به دقت و تا حد ممکن ملاحظات امنیتی رعایت گردد.

خدمات امن سازی

با توجه به این که امروزه تهدیدهای متعددی متوجه دارایی ها و سرمایه های سازمانی هستند، برای هدفمند و قانونمند شدن فرآیند امن سازی، کارشناسان شرکت تریداتس با تکیه بر استانداردهای امن سازی CIS ،مستندات نگهداری سرور ها مبتنی بر استاندارد ISMS ، مستندات امن سازی ارائه‌شده توسط شرکت هایی چون Cisco ، Micrososft و... و توصیه ها و مستندات افتا ریاست جمهوری اقدام به امن سازی در هر بخش از تجهیزات شبکه و زیر ساخت به عنوان مرجعی کامل و مفید که مورد تایید اغلب کارشناسان این حوزه می باشد، نموده اند.

خدمات Disaster Recovery Plan (DRP)

حادثه در هر شکل و ابعادی ممکن است رخ دهد. نه تنها رویدادهایی از قبیل سیل، زلزله، طوفان و ... ممکن است مصیبت بار باشند همچنین حادثه هایی از قبیل حملات سایبری، انواع باج افزارها ، خرابی تجهیزات و حتی تروریسم نیز می‌تواند زیان‌بار باشد. بنابراین لازم است تا برای زمان‌های بحرانی، از قبل تدابیری در نظر گرفته شود تا از این طریق از خسارات احتمالی هنگفت بر درآمد و کسب و کار جلوگیری شود.

در خدمات Disaster Recovery Plan (DRP) ارائه شده توسط شرکت تریداتس با استفاده از تمهیداتی که قبل از وقوع حوادث یا حملات سایبری اندیشیده شده است فرایند بازیابی از فاجعه در کمترین زمان ممکن قابل اجرا بوده و قابلیت تداوم سرویس دهی در هر شرایطی به طور چشمگیری افزایش می باشد.تریداتس
فرشته قائمی
آیا هاستی که از شرکت دیگه ای خریداری کرده ام رو هم پشتیبانی کنید ؟
تریداتس
مدیر سایت
لطفا از بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا متخصصان مجموعه وضعیت سرور شما رو بررسی نمایند .
تریداتس
الف محسنیان
آیا شما خدمات پشتیبانی و امن سازی سرور های لینوکسی را نیز ارائه می دهید
تریداتس
مدیر سایت
با سلام
بله یکی از زمینه های تخصصی این شرکت خدمات پشتیبانی و ایمن سازی انواع سرور های مبتنی بر لینوکس و یونیکس می باشد. لطفا با بخش پشتیبانی در تماس باشید تا متخصصان مجموعه نسبت به بررسی نوع سرور و نیز نیازمندی های آن به شما خدمات مد نظر را پیشنهاد دهند .
امتیاز :      ( 4.3 / 5 - 48 نفر )

درج نظر برای مدیریت سرور نمایش نظرات