{ . . . }
شیوه-نگارش-رزومه

شیوه نگارش رزومه

یکی از مراحل اولیه برای جذب شدن در گروه مهندس تریداتس (شرکت فناوری اطلاعات یکتا توس برسام) تهیه و تدوین یک رزومه کامل و استاندارد می باشد، رزومه متنی است چند صفحه‌ای حاوی اطلاعات و مشخصات فردی شما که قبل از مصاحبه در اختیار واحد اخذ نیرو گروه مهندسی تریداتس قرار می‌دهید. شما از این طریق به ما این امکان را خواهید داد که ارزیابی دقیق بر پایه اطلاعات اولیه‌ای که از رزومه کسب می شود و همینطور توانایی‌های شغلی شما داشته باشیم. در واقع رزومه باید تصویری ذهنی شفاف ، دقیق و مشخصی از شما و فعالیت‌های شغلی شما را به ما ارائه کند. رزومه‌ی شما باید بیان‌گر ویژگی‌ها ، توانایی های فردی و شغلی ، مدت حضور شما در سایر شرکت ها و از جمله اطلاعات فردی شما باشد. برای آنکه اولین قدم برای وارد شدن به جمع گروه مهندسی تریداتس را محکم بردارید رزومه ‌تان باید صادقانه، رسمی و کامل باشد.

مشخصات فردی

در این قسمت اطلاعات فردی مربوط به شما ذکر شده است، همه رزومه‌ها این بخش را دارند.اطلاعات این قسمت شامل اطلاعات هویتی، محل سکونت فعلی و مشخصات و آدرس آن و سایر اطلاعات مربوط به آن می باشد.

سطح تحصیلات

این بخش شامل تمام سوابق تحصیلی و علمی شما است، همه سطوح تحصیلی خود را از آخرین مدرک تحصیلی که گرفته اید برای ما بنویسید، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی هر دوره‌ی تحصیلی خود را ذکر کنید. سایر دوره‌های آکادمیکی که گذرانده اید را نیز فراموش نکنید.

سوابق شغلی

در این بخش باید کل سوابق شغلی شما، اعم از تمام وقت یا پاره وقت، با ذکر نام و تلفن یا آدرس محل کار، به اضافه تاریخ و دوره اشتغال فهرست شود.

انتشارات و مقالات

فهرست کتاب‌ها و مقالاتی که منتشر کرده اید و یا در کنفرانس‌ها ارائه نموده‌اید را ذکر نمایید. ذکر نام مقاله و محل انتشار آن جهت ارائه الزامی باشد به عنوان سوابق پژوهشی شما در نظر گرفته می شود.

معرف ها

افرادی هستند که گروه مهندسی تریداتس را به شما معرفی کرده اند، یا در صورت تماس با آنها می توانند اطلاعات درست و صحیحی از شما در اختیار ما قرار دهند. ارائه اطلاعات تماس با ایشان جهت بررسی وضعیت شما می تواند قدم مهمی در جذب شما در مجموعه باشد.

مهارت ها

مهارت های کسب شده در دوره های فنی و حرفه ای و یا مهارت هایی که به صورت تجربی آن را کسب نموده اید به همراه توضیح مختصری از میزان تسلط به آن را می توانید ذکر نمایید .

مدارک فنی و حرفه ای و یا بین المللی

مدرک های کسب شده در دوره های فنی و حرفه ای و یا دروه های بین المللی به همراه طول دوره ، عنوان و محل آموزشگاه می تواند مجموعه ما را با توانایی های شما آشنا سازد.

سایر اطلاعات

در صورتی که اطلاعات دیگر یا مواردی هست که می‌خواهید ما در جریان آن قرار بگیریم در این بخش اضافه نمایید.


چگونه با ما در تماس باشید ؟


تلفن ۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۵ -۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۶

تلگرام @3dots

فکس ۰۲۱ ۴۳۸۵۹۳۳۶۷

ایمیل آدرس-ایمیل-فناوری-اطلاعات-یکتا-توس-برسام

آدرس ایران ، خراسان رضوی ، مشهد
بلوار فرهنگ - بین فرهنگ 43 و 45 - پلاک 51

فناوری اطلاعات تریداتس

پیاده سازی سامانه های تحت موبایل ، پورتال های سازمانی و ایمن سازی سرور های لینوکس

شرکت فناوری اطلاعات یکتا توس برسام که با نام تجاری تریداتس شناخته می شود توسط گروهی از متخصصین و کارشناسان حوزه امنیت ، توسعه و پیاده سازی اپلیکشن در سال 1395 تاسیس گردید. توان بالای اجرای پروژه های در اختیار و همین طور در اختیار داشتن توان فنی بومی شده در حوزه ایمن سازی سرور های لینوکس و برنامه نویسی در حوزه های کاری شرکت توانسته رضایت مندی حداکثری مشتریان ما را در پی داشته باشد.

توانایی توسعه کسب کار در بستر هایی همچون نرم افزار های تحت وب ، سرور های سازمانی و مجموعه های بزرگ گواهی بر دانش فنی و تجربه بالای همکاران ما در این مجموعه می باشد.این مجموعه با هدف گسترش ، تامین امنیت و توسعه کسب و کار مشتریان خود همواره سعی نموده تعهدات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه نماید.

تریداتس

فناوری اطلاعات تریداتس

طراحی وب سایت

طراحی سایت

اپلیکیشن موبایل

امنیت سرور

لینوکس

آموزش لینوکس

اندروید

پورتال سازمانی

ایمن سازی سرور

امنیت سرور یکی از تخصصی ترین مباحث موجود در حوزه فناوری اطلاعات است. پایه و اساس سایت ها و اطلاعات موجود در بستر وب با امنیت سرور معنی پیدا می کنند.

انتخاب سیستم عامل در امنیت سرور مجازی شما نقس مهمی دارد

سیستم های لینوکس به خوبی توانايي اجرايي بودن سالها بدون هيج توقف و شكست را دارند

لینوکس نیز ذاتا امن تر از ویندوز است

یکی از کاربرد های مشخص سازی انواع و دسته بندی های اپلیکیشن موبایل، رسیدن به فهم مشترک برای دست یابی به اپلیکیشن مورد نظر از جانب توسعه دهندگان و کاربران می باشد.

شرکت ها و سازمان ها برای ورود به فضای موبایل و حضور موفق در این فضای جدید و تاثیرگذار، باید مسائل مختلفی را مدنظر قرار دهند. در این مواقع، موضوع مهمی که مطرح میشود این است که آیا طراحی اپلیکیشن موبایل بهتر است یا یک وب سایت موبایلی، یا هر دوی آنها.

طراحی سایت * برنامه نویسی موبایل * آموزش لینوکس
logo-samandehi
عضو سازمان نظام صنفی کشور