{ . . . }
دنیای امروز دنیای پردازش اطلاعات و بهره گیری از نتایج آماری مخاطبان است و نیروی انسانی از مهمترین شاخصه توسعه شرکت ها و سازمان ها خصوص در حوضه فناوری اطلاعات و امنیت می باشند. بهره گیری از توان فنی به همراه توسعه دانش کارکنان و اعتماد به تجارب و اندیشه های ایشان توانسته است این مجموعه را به یکی از مقاصد کارجویان خلاق و متعهد تبدیل نماید.
ما در این مجموعه می کوشیم در تعامل سازنده و پویا با کارکنان مجموعه دانش فنی و روحیه کار تیمی را زنده کرده و از طریق فراهم سازی محیط کار قابل اطمینان و آرام به توسعه و افزایش توان فنی آنها کمک نموده و اهداف مشتریان مجموعه را محقق سازیم. از این رو همواره از نیروهای مجرب و متعهد که دارای توانایی هایی همچون صداقت در عملکرد، تعهد در کار، جویای دانش و توسعه آن و دارای روحیه تیمی بالا به همراه صمیمیت و صداقت باشند استقبال نموده و جایگاه بخصوصی برای اشتغال و همکاری با ایشان در نظر می گیریم .
چگونه با ما در تماس باشید ؟


تلفن ۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۵ -۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۶

تلگرام @3dots

فکس ۰۲۱ ۴۳۸۵۹۳۳۶۷

ایمیل آدرس-ایمیل-فناوری-اطلاعات-یکتا-توس-برسام

آدرس ایران ، خراسان رضوی ، مشهد
بلوار فرهنگ - بین فرهنگ 43 و 45 - پلاک 51

فناوری اطلاعات تریداتس

پیاده سازی سامانه های تحت موبایل ، پورتال های سازمانی و ایمن سازی سرور های لینوکس

شرکت فناوری اطلاعات یکتا توس برسام که با نام تجاری تریداتس شناخته می شود توسط گروهی از متخصصین و کارشناسان حوضه امنیت ، توسعه و پیاده سازی اپلیکشن در سال 1395 تاسیس گردید. توان بالای اجرای پروژه های در اختیار و همین طور در اختیار داشتن توان فنی بومی شده در حوضه ایمن سازی سرور های لینوکس و برنامه نویسی در حوضه های کاری شرکت توانسته رضایت مندی حداکثری مشتریان ما را در پی داشته باشد.

توانایی توسعه کسب کار در بستر هایی همچون نرم افزار های تحت وب ، سرور های سازمانی و مجموعه های بزرگ گواهی بر دانش فنی و تجربه بالای همکاران ما در این مجموعه می باشد.این مجموعه با هدف گسترش ، تامین امنیت و توسعه کسب و کار مشتریان خود همواره سعی در ارائه تعهدات خود با نهایت کیفیت و در کنار آن امنیت اطلاعات مشتریان می نماید.