{ . . . }

مشخصات

  • کارفرما : اپلیکیشن نظارت بر فضای سبز شهرداری مشهد

  • نوع فعالیت : وب سایت ، پشتیبانی

  • وب سایت : #

به اشتراک بگذارید

اپلیکیشن نظارت بر فضای سبز شهرداری مشهد

طراحی سایت و بهینه سازی سایت شرکت ژالکه فعال در زمینه طراحی، تامین و ساخت تجهیزات و اجرای پروژه های صنعتی و تاسیسات شهری با جدیدترین متدهای طراحی سایت و بهینه سازی سایت بصورت ریسپانسیو توسط کاسپید اجرا گردید. شرکت ژالکه فعال در زمینه اجرای انواع پروژه های ساختمانی، صنعتی، پروژه های نفت و گار، و پروژه های راهبری و بهره برداری می باشد.

در طراحی سایت این شرکت معرفی کامل شرکت، خط مسی، اعضاء هیات مدیره، دپارتمانهای مختلف شرکت، معرفی کامل پروژه ها بصورت دسته بندی شده و دیگر امکانات سایت که همگی در فاز آنالیز کاسپید تحلیل و نهایی شده بود، در نظر گرفته شده است که کاسپید طراحی سایت و بهینه سازی سایت شرکت ژالکه را بر اساس آخرین متدها و استانداردهای گوگل پیاده سازی و پس از ورود اطلاعات آپلود کرد..

چگونه با ما در تماس باشید ؟


تلفن ۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۵ -۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۶

تلگرام @3dots

فکس ۰۲۱ ۴۳۸۵۹۳۳۶۷

ایمیل آدرس-ایمیل-فناوری-اطلاعات-یکتا-توس-برسام

آدرس ایران ، خراسان رضوی ، مشهد
بلوار فرهنگ - بین فرهنگ 43 و 45 - پلاک 51

فناوری اطلاعات تریداتس

پیاده سازی سامانه های تحت موبایل ، پورتال های سازمانی و ایمن سازی سرور های لینوکس

شرکت فناوری اطلاعات یکتا توس برسام که با نام تجاری تریداتس شناخته می شود توسط گروهی از متخصصین و کارشناسان حوضه امنیت ، توسعه و پیاده سازی اپلیکشن در سال 1395 تاسیس گردید. توان بالای اجرای پروژه های در اختیار و همین طور در اختیار داشتن توان فنی بومی شده در حوضه ایمن سازی سرور های لینوکس و برنامه نویسی در حوضه های کاری شرکت توانسته رضایت مندی حداکثری مشتریان ما را در پی داشته باشد.

توانایی توسعه کسب کار در بستر هایی همچون نرم افزار های تحت وب ، سرور های سازمانی و مجموعه های بزرگ گواهی بر دانش فنی و تجربه بالای همکاران ما در این مجموعه می باشد.این مجموعه با هدف گسترش ، تامین امنیت و توسعه کسب و کار مشتریان خود همواره سعی در ارائه تعهدات خود با نهایت کیفیت و در کنار آن امنیت اطلاعات مشتریان می نماید.