{ . . . }

طراحی وب سایت و سامانه های تحت وب

امروزه طراحی سایت و داشتن یک درگاه اینترنتی و تعامل با کاربران این محیط برای کلیه سازمان ها، موسسات، شرکت های خصوصی و حتی اشخاص که نیاز به بهره گیری از قابلیت های این بستر را دارند به صورت یک نیاز اساسی تعریف می شود . اما صرفا طراحی یک سایت این نیاز را برطرف نمی سازد و می بایست کلیه مخاطبان طراحی وب سایت همگام با تولید یک وب سایت ویژه با قابلیت های منحصر به فرد نیاز به مشاوره و آشنایی با راه کار های حضور در این عرصه را دارند.
در این خصوص مجموعه فناوری اطلاعات تریداتس با در اختیار داشتن نیرو های متخصص و مجرب در زمینه های مختلف همگام و همپای شما در این زمینه خواهد بود. این مجموعه همواره سعی دارد ابتدا به شناخت صحیحی از بستر نیاز های مجموعه های مورد درخواست دست پیدا کرده و سپس با ارائه بهترین راه حل ها و با مشاوره صحیح و دقیق شما را به هدف های مدنظر نزدیک و در نهایت رضایت شما را جلب نماید .

پیاده سازی و اجرا

مدل سازی گرافیکی از طرح اولیه و نیز پیاده سازی با زبان های مختلف همگام با ارائه فاز به فاز .

ارائه راه حل جامع

ارائه راه حل های قابل پیاده سازی به صورت جلسه های مشاوره و ارائه پروپوزال کسب و کار به همراه مدل سازی صفحات.

بررسی دقیق حوضه کاری

بررسی زمینه های کاری و تحقیق در مورد مخاطبان، همکاران و بستر های موجود در فضای اینترنت برای کسب و کار شما.

طراحی، پیاده سازی و اجرای مدل های متنوع کسب و کار و بهره گیری از دانش نیرو های متخصص حوضه های برنامه نویسی و مدیریت سرور نشان اعتمادی خواهد بود بر توانایی این مجموعه جهت پیاده سازی مدل های متنوع سامانه های تحت وب،سایت های تخصصی و سامانه های مدیریت اپلیکیشن موبایل . باید بدانیم مهمترین گام پس از تهیه یک بستر جهت ارتباط با مخاطبان در دنیای اینترنت استفاده از اصول و تکنیک ها و نیز استفاده از تجارب مهنداسن حوضه بهینه سازی سایت می باشد. ارائه راهکار های کسب رتبه های متناسب با کلمات کلیدی حوضه کاری شما از دیگر توانایی های این مجموعه می باشد.

همپای شما خواهیم بود جهت ارتباط با ما و درخواست مشاوره از طریق شماره تلفن زیر پاسخگوی شما خواهیم بود.

(051) 38941296

ارسال فرم مشاوره
چگونه با ما در تماس باشید ؟


تلفن ۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۵ -۰۵۱ ۳۸۹۴۱۲۹۶

تلگرام @3dots

فکس ۰۲۱ ۴۳۸۵۹۳۳۶۷

ایمیل آدرس-ایمیل-فناوری-اطلاعات-یکتا-توس-برسام

آدرس ایران ، خراسان رضوی ، مشهد
بلوار فرهنگ - بین فرهنگ 43 و 45 - پلاک 51

فناوری اطلاعات تریداتس

پیاده سازی سامانه های تحت موبایل ، پورتال های سازمانی و ایمن سازی سرور های لینوکس

شرکت فناوری اطلاعات یکتا توس برسام که با نام تجاری تریداتس شناخته می شود توسط گروهی از متخصصین و کارشناسان حوزه امنیت و توسعه نرم افزار در سال 1395 تاسیس گردید. بهره گیری از پشتیبانی قدرتمند و نیز در اختیار داشتن توان فنی بومی شده در حوزه پشتیبانی سرور های مبتنی بر لینوکس و تولید نرم افزارهای سفارش مشتری در سطوح مختلف توانسته رضایتمندی حداکثری مشتریان ما را در پی داشته باشد.

تریداتس

فناوری اطلاعات تریداتس

طراحی وب سایت

طراحی سایت

اپلیکیشن موبایل

امنیت سرور

لینوکس

آموزش لینوکس

اندروید

پورتال سازمانی

ایمن سازی سرور

امنیت سرور یکی از تخصصی ترین مباحث موجود در حوزه فناوری اطلاعات است. پایه و اساس سایت ها و اطلاعات موجود در بستر وب با امنیت سرور معنی پیدا می کنند.

انتخاب سیستم عامل در امنیت سرور مجازی شما نقس مهمی دارد

سیستم های لینوکس به خوبی توانايي اجرايي بودن سالها بدون هيج توقف و شكست را دارند

لینوکس نیز ذاتا امن تر از ویندوز است

یکی از کاربرد های مشخص سازی انواع و دسته بندی های اپلیکیشن موبایل، رسیدن به فهم مشترک برای دست یابی به اپلیکیشن مورد نظر از جانب توسعه دهندگان و کاربران می باشد.

شرکت ها و سازمان ها برای ورود به فضای موبایل و حضور موفق در این فضای جدید و تاثیرگذار، باید مسائل مختلفی را مدنظر قرار دهند. در این مواقع، موضوع مهمی که مطرح میشود این است که آیا طراحی اپلیکیشن موبایل بهتر است یا یک وب سایت موبایلی، یا هر دوی آنها.

طراحی سایت * برنامه نویسی موبایل * آموزش لینوکس
logo-samandehi
عضو سازمان نظام صنفی کشور