درخواست همکاری

دنیای امروز دنیای پردازش اطلاعات و بهره گیری از نتایج آماری مخاطبان است و نیروی انسانی از مهمترین شاخصه توسعه شرکت ها و سازمان ها خصوص در حوزه فناوری اطلاعات و امنیت می باشند. بهره گیری از توان فنی به همراه توسعه دانش کارکنان و اعتماد به تجارب و اندیشه های ایشان توانسته است این مجموعه را به یکی از مقاصد کارجویان خلاق و متعهد تبدیل نماید.
ما در این مجموعه می کوشیم در تعامل سازنده و پویا با کارکنان مجموعه دانش فنی و روحیه کار تیمی را زنده کرده و از طریق فراهم سازی محیط کار قابل اطمینان و آرام به توسعه و افزایش توان فنی آنها کمک نموده و اهداف مشتریان مجموعه را محقق سازیم. از این رو همواره از نیروهای مجرب و متعهد که دارای توانایی هایی همچون صداقت در عملکرد، تعهد در کار، جویای دانش و توسعه آن و دارای روحیه تیمی بالا به همراه صمیمیت و صداقت باشند استقبال نموده و جایگاه بخصوصی برای اشتغال و همکاری با ایشان در نظر می گیریم .

در خواست همکاری تمام وقت

ثبات حضور در مجموعه و نیز اشتغال دائم یکی از شاخصه های نیرو کار متعهد و منظم می باشد و این مجموعه همواره می کوشد تا بهترین انتخاب برای متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و امنیت باشد. از طریق ارسال رزومه خود در این قسمت می توانید توانایی ، استعداد و امکان حضور در مجموعه گروه مهندسی تریداتس را محک بزنید.


در خواست همکاری موقت

گروه مهندسی تریداتس همواره با توجه به مدت حضور ، میزان توانایی و نیز عملکرد شخص درخواست کننده قادر است فرصت حضور در این مجموعه را به صورت پاره وقت و یا کارآموزی برای شما فراهم نماید . در این راستا پس از بررسی رزومه شما در یک جلسه حضوری میزان توانایی ها و سایر نیازمندی های همکاری مورد بازبینی قرار گرفته و در نهایت پس از بررسی نتیجه به اطلاع درخواست کننده می رسد.
فرم درخواست همکاری
بارگذاری فایل رزومه
بارگذاری
مجموع عدد بعلاوه عدد برابر است با ؟ ( به عدد وارد نمایید .)

فرصت های شغلی درتریداتس